KRG57

Tato sada, sada na bìžec kolejnic E53 a ST53, odpuzuje z obìžných drah velkých nečistot, které by mohly blokovat pohyb. To se skládá ze dvou plastových stìračù. Vedou se v každém konci obìžného kola o z eloxovaného hliníkového plechu. Deska zvyšuje runner tloušťku 5 mm. Stìrače zvýšit délku 20mm. Dodává se smontovaná na bìžce. Dodané šrouby musí být vymìnìny bìhem posledního stanovení instalace.


  Možnosti

  3D


  Možnosti :
  3D Viewer
  3D Viewer

  Popis

  Tato sada, sada na bìžec kolejnic E53 a ST53, odpuzuje z obìžných drah velkých nečistot, které by mohly blokovat pohyb.

  To se skládá ze dvou plastových stìračù. Vedou se v každém konci obìžného kola o z eloxovaného hliníkového plechu. Deska zvyšuje runner tloušťku 5 mm. Stìrače zvýšit délku 20mm.

  Dodává se smontovaná na bìžce. Dodané šrouby musí být vymìnìny bìhem posledního stanovení instalace.

  Aplikace

  Rozsah doporučených užitných teplot od -20 do 80°C.

  Možnosti

  Použití ve vysokých teplotách (pec)
  • Nedoporučujeme používat tento produkt mino doporučené teplotní rozmezí.

  Plán fixačních otvorů

  Plán fixacních otvoru výrobku - KRG57
  Stáhnout

  Tabulka délek

  Parametry uvedené na těchto stránkách odpovídají standardní výrobě nebo běžným požadavkům. Naše postavení výrobce nám umožňuje značnou flexibilitu reakce i na velmi specifické požadavky. Chambrelan může upravit délky výsuvu, fixační otvory, průměry a rozteče, povrchovou úpravu, příslušenství a doplňky pro upevnění.

  DélkaZboží sklademProsím vyberte
  STD--

  Máte otázku?

  Besoin de renseignements complémentaires quant aux caractéristiques techniques et aux domaines d’applications de nos produits industriels ? Contactez facilement l’équipe Chambrelan à l’aide du formulaire de contact. Plan de montage, disponibilité d’une référence, conception d’une glissière télescopique sur-mesure, sélection d’un modèle selon sa capacité de charge… Les équipes Chambrelan, décomposées en différents départements (ingénierie, étude, production), répondront à l’ensemble de vos demandes et vous accompagneront dans la sélection de vos produits.

  Copyright 2017 CHAMBRELAN - Právní informace - Mapa stránek