Lišta nebo kolejnice odpovídající danému použití

Škála možností použití je velmi široká: lišta pro zásuvky, lineární vedení, zavěšená kolejnice, výsuv pro zásuvky, posuv pro dveře, pro výsuvné klávesnice, kolejnice pro údržbu, nábytkové kování, výškově nastavitelná noha, lišta pro výškově nastavitelný stůl, jako horizontální nebo v některých případech i vertikální vedení (typ gilotina), lišty pro materiálovou a personální propust… Způsoby využití jsou neomezené.
Lišty Chambrelan jsou spolehlivé a robustní výrobky. Instalovány na kolmo, v páru a s rovnoměrně rozloženou nosností budou lišty CHAMBRELAN sloužit k vaší plné spokojenosti.

Pravidla správné montáže jsou jednoduchá:

  1. Použití všech fixačních bodů
  2. Dodržení rovnoběžnosti lišt
  3. Instalace lišt v úhlu (zarážky)
  4. Rovné instalační plochy


V oblasti výdejních automatů (bankomaty, nápojové automaty…) je klíčovým pojmem přístupnost.

Další informace

Spolehlivost a dlouhá životnost jsou dvě klíčová kritéria při výběru komponentů v kolejové dopravě (vlaky, tramvaje). Spolehlivost proto, že bezpečnost pasažérů stojí na prvním místě. Je třeba počítat s náročnými podmínkami, s velkými změnami teplot, s nepřízní počasí, s vibracemi, s intenzivním a dlouhodobým namáháním mechanických částí. Dlouhá životnost proto, že provozovatelé vyžadují robustní a spolehlivé součásti, které zaručí dlouhou výdrž a snadnou údržbu s nízkými náklady. Nabízíme řešení na míru, která jsou schopná vyhovět extrémně náročným zadávacím podmínkám.

Další informace

Účelnost je u průmyslových výrobních strojů klíčovým pojmem: stroje a pracoviště musejí být schopné správně fungovat během dlouhých cyklů, kdy často čelí velmi náročným fázím nebo kontaminujícím či korozivním látkám. Jakákoli nefunkčnost nebo zastavení stroje má za následek okamžité snížení výkonnosti výrobního procesu, a tedy i ztrátu finanční.

Další informace

Ochranný kryt zabrání přístupu nepovolaných osob k ovládacímu pultu.

Další informace

Řešení určená pro využití v užitkových vozidlech vyžadují pečlivý výběr komponentů, protože musí být schopná odolávat specifickým podmínkám, jimž bývají dopravní prostředky vystaveny (vibrace, nárazy, vlhkost…). Musí být funkční i v nejnáročnějším prostředí.

Další informace

Komponenty namontované na lištách technikům urychlí práci. Toto cenově dostupné řešení šetří místo a zlepšuje podmínky a náklady na údržbu.

Další informace

Novinky


AMPER 2020 v BRNĚ – teleskopické kuličkové lišty na 28. mezinárodním veletrhu
Show

AMPER 2020 v BRNĚ – teleskopické kuličkové lišty na 28. mezinárodním veletrhu

CHAMBRELAN, který působí v České republice a na Slovensku od roku 2006, vystavuje na veletrhu AMPER 2020 v BRNO své teleskopické lišty a průmyslové průvodce.

FabTech 2019
Show

FabTech 2019

FABTECH nabídne celou řadu inovativních technologických řešení, Chicago, od 11. do 14. listopadu 2019.

Chambrelan se stal členem centra excelence NAE – Normandie AeroEspace
Novinky

Chambrelan se stal členem centra excelence NAE – Normandie AeroEspace

V rámci dalšího rozvoje se od 1. října 2019 společnost CHAMBRELAN stala novým členem NAE.

Copyright 2020 CHAMBRELAN - Právní informace - Mapa stránek