Lišta nebo kolejnice odpovídající danému použití

Škála možností použití je velmi široká: lišta pro zásuvky, lineární vedení, zavěšená kolejnice, výsuv pro zásuvky, posuv pro dveře, pro výsuvné klávesnice, kolejnice pro údržbu, nábytkové kování, výškově nastavitelná noha, lišta pro výškově nastavitelný stůl, jako horizontální nebo v některých případech i vertikální vedení (typ gilotina), lišty pro materiálovou a personální propust… Způsoby využití jsou neomezené.
Lišty Chambrelan jsou spolehlivé a robustní výrobky. Instalovány na kolmo, v páru a s rovnoměrně rozloženou nosností budou lišty CHAMBRELAN sloužit k vaší plné spokojenosti.

Pravidla správné montáže jsou jednoduchá:

  1. Použití všech fixačních bodů
  2. Dodržení rovnoběžnosti lišt
  3. Instalace lišt v úhlu (zarážky)
  4. Rovné instalační plochy


V oblasti výdejních automatů (bankomaty, nápojové automaty…) je klíčovým pojmem přístupnost.

Další informace

Spolehlivost a dlouhá životnost jsou dvě klíčová kritéria při výběru komponentů v kolejové dopravě (vlaky, tramvaje). Spolehlivost proto, že bezpečnost pasažérů stojí na prvním místě. Je třeba počítat s náročnými podmínkami, s velkými změnami teplot, s nepřízní počasí, s vibracemi, s intenzivním a dlouhodobým namáháním mechanických částí. Dlouhá životnost proto, že provozovatelé vyžadují robustní a spolehlivé součásti, které zaručí dlouhou výdrž a snadnou údržbu s nízkými náklady. Nabízíme řešení na míru, která jsou schopná vyhovět extrémně náročným zadávacím podmínkám.

Další informace

Účelnost je u průmyslových výrobních strojů klíčovým pojmem: stroje a pracoviště musejí být schopné správně fungovat během dlouhých cyklů, kdy často čelí velmi náročným fázím nebo kontaminujícím či korozivním látkám. Jakákoli nefunkčnost nebo zastavení stroje má za následek okamžité snížení výkonnosti výrobního procesu, a tedy i ztrátu finanční.

Další informace

Ochranný kryt zabrání přístupu nepovolaných osob k ovládacímu pultu.

Další informace

Řešení určená pro využití v užitkových vozidlech vyžadují pečlivý výběr komponentů, protože musí být schopná odolávat specifickým podmínkám, jimž bývají dopravní prostředky vystaveny (vibrace, nárazy, vlhkost…). Musí být funkční i v nejnáročnějším prostředí.

Další informace

Komponenty namontované na lištách technikům urychlí práci. Toto cenově dostupné řešení šetří místo a zlepšuje podmínky a náklady na údržbu.

Další informace

Novinky


MSV 2019
Show

MSV 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) je předním průmyslovým veletrhem ve střední Evropě s každoroční účastí více než 1500 vystavovatelů a 75000 návštěvníků z 65 zemí světa.

La guida telescopica Chambrelan
Novinky

La guida telescopica Chambrelan

La guida telescopica è l’elemento che facilita lo scorrimento dei cassetti e di molti oggetti di uso quotidiano con movimenti […]

Chambrelan, ukázkový příběh francouzsko-českého podnikání
Show

Chambrelan, ukázkový příběh francouzsko-českého podnikání

Již potřinácté na brněnský strojírenský veletrh zamířil francouzský výrobce průmyslového lineárního vedení Chambrelan. Řadí se tak mezi šestadvacet společností ze země galského kohouta, které se letos pod křídly Francouzsko-české obchodní komory (FČOK) představují ve velkém Francouzském pavilonu.

Copyright 2017 CHAMBRELAN - Právní informace - Mapa stránek